Znaleziono zakrwawione zwłoki. Policja wykluczyła udział osób trzecich?

Mieszkanka bloku przy ul. Okulickiego 1 na os. Podleśne w Iławie dziś rano (sobota 4 maja) zauważyła ślady krwi na klatce schodowej. Prowadziły one do jednego z mieszkań. Iławianka zawiadomiła policjantów, którzy w środku natrafili na zwłoki 52-letniego mężczyzny.

Na miejscu pracują obecnie – pod nadzorem prokuratora – policjanci z komendy powiatowej.

Wrzucasz na YouTube? Wypromuj się tutaj

– Według wstępnych ustaleń, nie było tu udziału osób trzecich, jednak na razie nie wykluczamy żadnej z hipotez. Badane są wszelkie okoliczności tego zdarzenia – mówi asp. Joanna Kwiatkowska, rzeczniczka prasowa iławskiej policji.

Na ślady krwi sąsiadka zmarłego natrafiła dziś rano na klatce schodowej. Byliśmy na miejscu: przed wejściem do klatki schodowej nie ma krwi, być może więc już na schodach doszło do nieszczęśliwego wypadku (pierwsza i na razie jedyna wersja o braku udziału osób trzecich).

– Aby dostać się do mieszkania, na miejsce wezwana została jednostka straży pożarnej z podnośnikiem. Strażacy weszli do mieszkania przez uchylone okno, od strony ul. Okulickiego i otworzyli drzwi od środka – dodaje asp. Kwiatkowska.

Z informacji, które uzyskaliśmy od mieszkańców bloku przy ul. Okulickiego 1, 52-letni mężczyzna mieszkał ze swoją partnerką. Sąsiedzi nie przypominają sobie, aby kiedykolwiek sprawiali jakieś problemy.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


(Visited 73 times, 1 visits today)

About The Author

You might be interested in

shares